2015 Yaz Modası ve Son Trendler

2015 Yaz Modası ve Son Trendler2015 yaz modası bu yıl cıvıl cıvıl renklerle geliyor. 2015 yaz modasında yerini alan pötikare desenler farklı bir trende imza atıyor. Spor kombinlerle son derece uyum içinde olan pötikare tarz elbiseler baharın serinliğini yaz ayların sıcaklığına inat estirmeye başladı. Son derece canlı renklerle gelen pötikare yaz rüzgarı tüm 2015 yazını kareleyecek.

Bayan pantolonlarında yine 2015 yaz modası bol pantolon trendi ile moda defilelerinde fırtınalar estiriyor. Yılın yaz modasına damga vuran bir başka trend ise uzak doğu tarzı oldu. Tasarımcılar arayış içinde olacak ki batı ile yetinmeyip uzak doğuya kadar uzanarak geleneksel kimonalara yepyeni bir tarz getirerek beğenimize sundular bile. Oldukça rahat ve geniş bir stile sahip  kimonalar hemen her boy ve kiloda kadınların tercih edebilecekleri bir stil olarak karşımıza çıkmaktadır.

Her yılın vazgeçilmez tarzlarından biri de kot elbiselerdir şüphesiz. 2015 yaz modasında tüm ihtişamı ile çeşitli renk kombinasyonlarında birbirinden güzel kot elbiseler spor ve şıklığı bir arada sunan tek trend olacak gibi gözüküyor.

2015 yaz modasına hakim olan yeni trend ise püsküller oldu. Son derece şık olan püsküllü etekler ve püsküllü çantaları 2015 yazında sık sık göreceğiz.

Yılın yükselen moda stillerine her zaman imzasını atan beyaz renge bu yıl haki renk de katıldı. Özellikle beyaz dantel bayan elbiseleri yılın vazgeçilmez tarzı olacak.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir