2016 Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendi

Kışta Gelse Şık Olmalıyım

Ünlü modacılar 2016 sonbahar kış kreasyonlarını bir bir sergilemeye başladılar. Bizde sizler için bu kreasyonları inceledik ve sonbahar kış sezonunda trend olacak 9 ayakkabı modelini kaleme aldık.

İşte 2016 Sonbahar Kış Ayakkabı Trendleri

Tüylü Ayakkabılar

Tüylü ayakkabılar
2016 sonbahar kış kreasyonları arasında en gözümüze en çok çarpan modeller tüylü ayakkabılar oldu. Ayakkabıyı tamamen kaplayan vefarklı renk seçenekleri sunan bu modeller sezonuna damgasını vuracak modeller olacak.

Tayt Çizmeler

Tayt çizmeler
Birçoğumuzun bildiği gibi geçtiğimiz sezon diz üstü bayan çizmeler en çok rağbet gören modeller arasında yer alıyordu. 2016 sonbahar kış ayakkabı trendlerinde ise daha dar ve tayt vari tasarımlar öne çıkacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz sezona kıyasla bu sezon deri yerine daha çok parlak malzemeler ve rugan tercih edilecek.

Kadife Ayakkabılar

Kadife ayakkabılar
Son zamanlarda hızla yükselen kadife trendi, 2016 sonbahar kış ayakkabı modasında da kendisine yer bulmuş gibi gözüküyor. Renk renk kadife botlar, çizmeler ve topuklu ayakkabılar sezonun modasında kendilerine yer bulmuşlar.

Yılan Derisi Kadın Ayakkabısı

 

Yılan derisi tasarımlar
Yılan derisi çanta modelleri son birkaç sezondur popülerliğini sürdürüyorlar. Ünlü modacılarda bu popülerlikten etkilenmiş olacaklar ki, bu sezonun trend ayakkabı modelleri arasında renkli yılan derisi ayakkabılar dikkat çekici ve iddialı bir şekilde yerini almış gözüküyor.

Metalik Ayakkabılar

Metalik ayakkabılar
İlkbahar yaz sezonundan aşina olduğumuz metalik ve parlak ayakkabılar 2016 sonbahar kış sezonun trendleri arasında yerini almış durumdalar. Metalik renkteki ayakkabıların yanı sıra altın ve dore rengi ayakkabıları da sokaklarda sık sık göreceğiz.

Maskülen Tarz Ayakkabılar

Maskülen tarzlar
Son yılların vazgeçilmez stilleri arasında yer alan maskülen modası, sonbahar kış sezonunda öne çıkan maskülen bayan ayakkabıları yine farklı renk ve tarz ile bayanların beğenisine sunulmuş.

Uzun Bağcıklı Ayakkabılar

Uzun bağcıklar
Geçen sezon ortaya çıkan ve sokak modasını etkisi altına alan uzun bağcıklı ayakkabı modelleri, 2016 ayakkabı trendleri arasında yerini çoktan aldı bile, Farklı renkler ile daha feminen bir görünüme sahip olan uzun bağcıklı topuklu ayakkabılar sokak modası üzerindeki etkisini sürdürecek gibi gözüküyor.

Taşlı Ayakkabılar

Taşlı ayakkabılar
Zarif taş işlemeleri, nakışları ve detayları genellikle kıyafetler üzerinde görmeye alışkınız fakat, modacılar bu sene taş işlemeleri ayakkabılar üzerinde kullanmışlar bir çok bayanın taş işlemeli kıyafetlere olan ilgilerini de düşünürsek bu sezon sokaklarda çok sayıda taş işlemeli ayakkabı görecek gibiyiz.

Erkeksi Bot Kadın Ayakkabıları

Erkeksi Botlar
Ünlü modacılar bayan botlarında daha sert ve keskin hatlar kullanarak botları feminem bir görünümden uzaklaştırarak daha erkeksi bir görünüme bürümüşler. Bu bot modelleride 2016 sonbahar kış sezonunda sokaklarda sıkça göreceğe benziyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir