Akıllı Şemsiye – Sizi Dışarı Çıkmadan Uyarsın

Dünyanın İlk İnternet Bağlantılı Şemsiyesi

Dünyanın İlk Otomatik Akıllı Şemsiyesi

Akıllı ürün konseptleri ve fikirleri gün geçtikçe yaygınlaşmaya başladı. Raflarda artık daha sık gördüğümüz akıllı ürünlere bir yenisi geçtiğimiz günlerde eklendi.

Tayvan merkezli teknoloji markası HAZ Dijital firması, dünyanın ilk internet bağlantılı Akıllı Şemsiye ürününü piyasaya sundu.

HAZ ekibi, normal bir şemsiyenin açılır kapanır olmasının zorluklarından yola çıkarak bu ürünü geliştirdiler. Akıllı Şemsiye, bir düğmeye basarak açılır ve kapanır sistemini çalıştıran motor ile donatılmış. Motorun şarj ömrü ortalama 150 açma/kapama işlemini gerçekleştirebiliyor. Motor ünitesi şarj edilebilir lityum piller ile çalışmaktadır.

Şemsiyeniz Akıllı Telefonunuza Bağlansın

Akıllı Şemsiye Telefonunuzla Bağlantı Halinde

HAZ Dijital, ürünü tasarlarken günümüzün vazgeçilmez bir parçası olan Akıllı Telefonlar için, şemsiyeyle bağlantı sağlayacak uygulamayıda geliştirmiş. Yağışlı havalarda yada Güneş ışıklarının UV sınırından yüksek olduğu zamanlarda telefonunuzun bildirim alanından sizlere uyarılarda bulunmaktadır.

Bunların yanında eğer ki şemsiyenizi bir yerde unutur yada bırakırsanız en son yerini sizi bildirebilmektedir.

Şemsiyeniz bluetooth üzerinden telefonunuzla her zaman entegre çalışmaktadır. Eğer telefonunuz ile şemsiyeniz aranızda ki mesafe arttıysa sizin belirleyeceğiniz zamanda yada aralıkta akıllı şemsiye size bildirim gönderebilmektedir.

Bulunduğunuz ortamı akıllı şemsiyenize tanıtıp o ortamdan çıkmadan dışarıda ki hava durumunu size bildirmesini sağlayabilirsiniz.

Akıllı Şemsiye Ürün Videosu :

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir