Büyük ve Küçük Göğüslerde Mayo Seçimi

Büyük ve Küçük Göğüslerde Mayo Seçimi Nasıl Olmalı

İri göğüslü bayanların mayo seçimi

Üst tarafı düz alt tarafı desenli model tercihi dikkatleri alt kısımdaki desenli bölgeye çekecektir, göğüs bölgesi desenli mayolardan uzak durmanız önerilir.

Kilolu ve kısaysanız dikine çizgiler tercihiniz olmalı. Zayıf ama, iri göğüslere sahipseniz, boyundan bağlamalı modeller üzerinizde harika duracaktır.

Alt kısmı desenli üst kısmı düz bikiniler de tercihiniz olabilir, Göğüs kısımları ve yanları destekli ürünler sizi daha zarif gösterecektir.

Göğüs kısımları parlak renkli olan mayo ve bikini modellerini asla tercih etmeyin, tercihleriniz küçük desenli, koyu renk, boyuna çizgileri olan desenler yönünde olmalıdır.

Küçük göğüslü bayanların mayo seçimi

Küçük göğüslerinizden şikayetçi iseniz, kullanacağınız mayo göğüsten dolgulu olmalıdır. V şekli dekolte içeren mayolar tam size göre. Küçük göğüslü zarif bir bayansanız üs kısmı fırfır ve büzgülerle bezeli, enine çizgileri bulunan modeller sizi daha seksi ve göz alıcı yapacaktır. Boyundan bağlama ve kalın askısı bulunan açık renk bikiniler sizin için tasarlanmış denilebilir.

Geniş kalçalara sahip bayanların mayo seçimi

Geniş kalçalara sahipseniz bacak oyuntusu yüksek mayoları tercih etmenizde yarar var, aksi halde kalçalarınızın daha geniş görünmesine sebep olursunuz. Özellikle alt kısımları koyu üst kısımları desenli mayolar tercih ederek dikkatleri üst kısımlara çekmek elinizde.

Vücut yapınıza uygun mayo ve bikiniler giyerek tarzınızı yaratmanız mümkün. Bu bilgiler doğrultusunda alacağınız mayolarla şık bir görünüm kazanmanın yanında, istenmeyen bölgeleri kapatarak, plajların gözde bayanı olacak tatilin tadına varacaksınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir