Geleceğin Teknolojisi – Uzayda Piknik İçin Sırt Çantası

Uzay Piknik Çantası

Uzayda Piknik Düşüncesi

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte gelecekte kullanılacak ürünlerde günden güne değişmekte hatta değişmekle kalmamakta; şu anda hayal olarak gördüğümüz birçok obje, eşya yada olgu yakın bir zamanda gerçeğe dönüşmeye hazırlanmaktadır.

Hal böyle olunca teknoloji firmaları geleceğe daha fazla yatırım yapmakla şimdiden kendilerini ileriye götürmektedirler.

Atelier Teratoma adlı firma ileride Uzayda Piknik yapılacağını düşünerek bir sırt çantası geliştirmiş. Uzay Teknolojisinin çok hızlı bir şekilde ilerlediği günümüzde, bunu fırsata dönüştürmeyi bugünlerden başarmış gibi görünüyor. Uzayda Pikniği kolay hale getirmek için tasarlanmış olan bu sırt çantasında, bir masa, bardak tutucu, tepsi ve termal minderler bulunmaktadır.

Astoronotların sırt çantasından esinlenerek oluşturulmuş olan Uzayda Piknik sırt çantası, çalışma hafifliği ile de insanlara zorluk çıkarmayacak gibi görünüyor.

Uzayda Piknik Sırt çantası, sadece bu saydıklarımız ile de sınırlı kalmıyor elbette. Bunların yanında, Güneş paneli, USB portu, aydınlatma ve hoparlör de içinde mevcut durumda bulunmaktadır. Ayrıca çantada, başkalarının Bluetooth ile doğrudan mesaj göndermesine olanak sağlayan ve akıllı telefon kullanıcılarının cihazlarını şarj etmesine imkan veren teknolojide bulunmakta.

Piknik için sırt Çantası

Prototip Uzay Pikniği

Firma açıklamasında :

Bir pikniğin genellikle ilk amacı yemekleri paylaşmaktır. Bu paylaşım yapılırken genelde egzotik alanlar ve ormanlar tercih edilir. Ancak bizim ürünümüzü anlatmak bu kadar basit olamaz. Karmaşık bir yapıdan ibarettir. Bizim ürünümüz Çağdaş Göçebe insanlara yöneliktir.

açıklamasında bulunmuştur.

Firma ürünü iyi bir şekilde kitlelere ulaştırmak için aşağıda ki videoyu hazırlamış.

Şu anda prototip ile sadece ileride bu oluşuma girecek firmalarla rekabet etmek için bu işe girişen bir firma gibi görünsede, çantayı üretmek ve dağıtmak için kendisine yeni ortaklar arıyor.

Uzayda Piknik Sırt Çantası, ilerleyen günlerde oldukça kullanışlı bir aksesuar olarak hayatımızda olacağa benziyor.

 

 

 

 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir