Kullanım Kuralları

Yazılar

Sennedersin.com site sahibinin kişisel makalelerini paylaştığı özgün bir blogdur.

Sitede Bulunan Linkler

Sennedersin.com’da bulunan Yazıların içerisinde ki linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Bu linklerde ki siteleri takip etmediğinden dolayı sorumluluk tamamen site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linklere tıklaması kendi insiyatifi ve sorumluğundadır.

İçerik Kullanımı

Sennedersin.com tarafından yazılan yazıların ve Sennederin.com tarafından hazırlanan grafiklerin, fotoğrafların her hakkı saklıdır. Sitede yazılan yazıları paylaşmak isterseniz, belli kuralları yerine getirmeniz şartıyla ve ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgüdür.

Kullanım Şartları

  • Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirelemez.
  • Yazıları içeriği basılı olarak kullanılacaksa Sennedersin.com kaynak olarak gösterilmelidir.
  • Yazı içerikleri eğer internet ortamında kullanılacaksa aşağıda ki yazılardan herhangi birini yazı altına yada sitenize eklemek zorunludur.

1. Kaynak: Sennedersin.Com

2. Bu içerik Sennedersin.com adresinden alınmıştır.

3. Sitenizden Sennedersin.Com adresine link vermelisiniz.

Yukarıda yazmış olduğum kurallara uymadığınız takdirde her türlü yasal hakkımı uygulamaya hakkım vardır.

Yazılım ve Tema

Sennedersin.com, WordPress alt yapısını kullanmaktadır. Sitede kullanılan tema “Hueman” temasıdır ve AlxMedia ürünüdür. Dağıtımına sadece AlxMedia izin verebilir.

İletişim Sayfası

Site sahibi ile iletişime geçeceğiniz sayfadır. Burada yazdığınız bilgiler tamamen gizli tutulmaktadır. Gizlilik Politakası hakkında detaylı bilgi istemek için info@sennedersin.com adresine mail gönderebilirsiniz.