Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Bankalara Ödediğiniz İşletim Ücretlerini Ödemeden İşlemlerinizi Yapmak İster Misiniz?

Senelik ya da aylık periyotlarda durduk yere bankalara para ödemek istemiyorsanız hesap işletim ücreti almayan bankalardan hesap açabilir, bu hesapları ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bizde sizler için ülkemizde bulunan bu bankaları araştırdık.

Kuveyt Türk Bankası Hesap İşletim Ücreti

Kuveyttürk Katılım Bankası

Kuveyttürk katılım bankası hesaplarından hesap işletim ücreti ve diğer ücretleri tahsil etmeyen tek bankadır. Diğer bankalardan hesap açmak istediğinizde bazı kampanyalar içinde hesap açabilirken Kuveyttürk sayesinde normal bir banka hesabı açmanız bile yeterlidir. Kuveyttürk sadece hesap işletim ücreti değil havale ve EFT ücreti de almaz. Böylece fazlaca para transferi yapan kişiler bunun için para ödemek zorunda kalmaz.

Cepte Teb Hesap İşletim Ücreti

Cepte TEB

TEB’in yeni fırsatlarından olan Cepte TEB sayesinde hem yıllık yüzde 12 faiz oranından faydalanabilir hem de hesap işletim ücreti ödemeden bir hesap kullanabilirsiniz. Cepte TEB mobil uygulaması oldukça kolay bir şekilde kullanılabildiği için para transfer etmek için fazla uğraşmazsınız. Cepte TEB müşterisi olduğunuzda hesap işletim ücreti, havale ücreti, EFT ücreti ödemezsiniz.

Finansbank Enpara Hesap İşletim Ücreti

Finansbank Enpara

Finansbank Enpara bilinen ilk dijital bankacılık girişimi olduğu için en fazla müşteriye sahip olan sistemdir. Dilerseniz sizler de hemen internet üzerinden Finansbank Enpara’ya başvurabilir, böylece hesap işletim ücreti, havale ücreti, EFT ücreti ödemenize gerek kalmayan bir hesaba sahip olmuş olursunuz. Enpara sayesinde Yüzde 12 faiz fırsatından yararlanarak paranızı değerlendirmeniz de söz konusu olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir