LG G4 S: LG’nin Yeni Amiral Gemisi Çıktı

Lg G4’ten Sonra Lg G4 S Gözüktü

Bilindiği gibi LG, G serisi ile akıllı telefon piyasasında önemli başarılara imza atmıştı. Orta seviyedeki telefonlarla bu başarıya devam etmek isteyen LG, LG G4 S modelini çıkardı. Bu yeni modelini kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor. İşte bu yeni modelin son detayları :

Orta seviyedeki telefonlarına bir yenisini daha ekleyerek G serisinin devamlılığını sağlayan LG, yeni LG G4 S ile merakla bekleyenlerin karşısına çıkmaya hazır.

Bir önceki modellerine (LG G4 Stylus, LG G4c gibi) bir yenisini ekleyerek bu yoldaki başarısını devam ettirmek ve G4 serisinin gücünü artırmak istiyor.

LG G4 S

G4 ile eşdeğer bir dizayna sahip olacak yeni model LG G4 ve LG G4c modeline kıyasla daha üstün özelliklere sahip olarak geliyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlükte 5.2 inç bir ekranla gelecek olan LG G4 S, içinde 1.5 GHz hızında çalışacak tam 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisini bünyesinde bulunduruyor.Bilindiği gibi bundan önceki LG G4c modelinde Snapdragon 410 işlemcisi kullanılmaktaydı.

LG G4 S 8 Megapiksellik Kamera İle Geliyor

8 megapiksellik bir kamerayla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan cihaz, beklentiler doğrultusunda uygun bir fiyatla çıkarsa orta segmentin gözde telefonları arasına girebilir.
Medyaya sızan fotoğraflarda görülen LG G4 S, LG’nin son amiral gemisi olan LG G4 modeline fazlasıyla benziyor. Ne yazık ki cihaz hakkında daha fazla bilgi mevcut değil, etiket fiyatı, özellikleri, ne zaman çıkacağı gibi konular henüz netlik kazanmadı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir