Telefon Yazıcı – doPrinter Karşınızda

Telefon Yazıcı ile telefonunuzdan istediğinizi yazdırın

Telefon yazıcı hem kullanımının kolay olması hemde kompakt bir cihaz olması sebebiyle oldukça kullanışlı.

doPrinter

Fotoğrafta gördüğünüz gibi telefonunuzda tuttuğunuz alışveriş listenizi kablosuz olarak bu yazıcıdan yazdırmanız mümkün.

Dünyada sadece akıllı telefonlar için tasarlanan ilk ve tek telefon yazıcı olarak pazarlanan bir ürün.

doPrinter 120 saat gibi bir pil süresi sunuyor. Bu da 7 saat sürekli çıktı almanızı sağlayan bir zamana denk geliyor. Pil süresi ile oldukça etkin bir ürün olduğunu kanıtlıyor.

Ürünün boyutları da oldukça küçük ve taşınması çok kolay. Sadece dört santimetre genişliğinde, üç buçuk santimetre boyunda ve bir inç kalınlığında boyutlarıyla oldukça küçük ve taşınmasının ne kadar kolay olduğunu bizlere gösteriyor.

Telefon yazıcı ile birçok çıktıyı almanız mümkün. Bunlar:

  • Barkod
  • Qr Kodları
  • Makbuzlar
  • Fotoğraflar
  • Alışveriş Listeleri
  • Mesajlar
  • Web Ekranları
  • Projeler…

Telefon Yazıcı - doPrinter

Telefon Yazıcı Oldukça Hesaplı

Ürünün içerisinde bulunan rulo kağıt Amazon üzerinden 3,29 $ gibi bir fiyatla satılmakta. Bu rulo oldukça uzun zaman kullanabileceğiniz türden. Tam tamına 85 metrelik bir uzunluğa sahip.

Telefon yazıcı ilk yazdırmadan sonra telefonunuz ile tam senkronizasyon sağlayarak size daha düzenli bir yazdırma imkanı sunmaktadır. Ürün uzaktan yazdırma yani wireless özelliğinin yanında bir USB portu ile de çıktılarınızı almaya imkan vermektedir.

Telefon Yazıcı projesi yaklaşık olarak 41.100 $ toplayarak 680 kişilik bir ekiple Kickstarter aracılığıyla hedeflediği rakama ulaştı.

Gelelim en önemli soruya; ürünün fiyatı ne olacak?

doPrinter, 60 $ civarından bir fiyattan satışa sunulacak. Bu rakam bize oldukça uygun geldi. Hem yanımızda rahatlıkla taşıyabileceğimiz hemde birçok özelliği sayesinde fonksiyonel olması ile kullanışlı bir ürün gibi gözüküyor.

 

 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir